MagicAttic

Главная / Koolitus "Antiik, vintaaž ja gootika" 23.02.2019 Tallinnas

Koolitus "Antiik, vintaaž ja gootika" 23.02.2019 Tallinnas

Категории

Koolitus "Antiik, vintaaž ja gootika" 23.02.2019 Tallinnas

18.02.2019
Koolitus "Antiik, vintaaž ja gootika" 23.02.2019 Tallinnas
Õpituba toimub 23. veebruaril 2019 algusega kl 10.00 Teeme Teistmoodi käsitöösalongis (Tondi 50, Tallinn).
Õpitoa keeled on eesti ja vajadusel ka vene keel.
Kestvus: 7 h 
 
Õpitoas valmistame Teiega vanandatud märkmikku. See on väga huvitav teema! Sellised müstilised nullist isetehtud märkmikud on väga erilise energeetikaga. Neid on mõnus käes hoida ja väga põnev iga ruutsentimeetri kaupa uurida. Õpilased saavad valida, kas valmistada antiikset "tolmuga kaetud" raamatukest, gootilist sünget nõialoitsuraamatut või vintaažset nagu pööningult leitud vanaema päevikut.
 
Üritame valmistada midagi väga tõetruud!
Õpime köitmist ja ka kõik algajad saavad hakkama!
 
Tähepanu on erinevatel vanandamise tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel. Karestame ja rebime, värvime ja toonime, võlume tolmu ja paatinat.
 
Igal osalejal valmib ainulaadne ja mõnusalt paks A6 formaadis märkmik. Kuna paberi vanandamine ei käi ühe päevaga ja nõuab aega, valmistab koolitaja kõigile osalejatele vanandatud paberi ette ja koolitusel seletab kogu protsessi ning jagab nõuandeid selle kordamiseks kodutingimustes. Aga märkmiku sisuplokki õmbleb iga osaleja ise! Õpime kaptali imiteerimist, sisekaane lehtede ja kahekordse järjehoidja valmistamist, lehtede stiilikohast dekoreerimist templitega. Valmis märkmiku kaunistamiseks on valikus kauneid puidust laserväljalõikeid, pitse, paelu, lille, neete, filigreesid, toggle-lukke ja teisi kaunistusdetaile.
 
Hind: 65 € 
Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com

Koolitaja: kunstnik ja restauraator Maria Lillepruun